top of page

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade koşullarına uygun olduğunu düşündüğünüz iade gönderilerinizi alttaki şekilde yapabilirsiniz;

-İade etmek istediğiniz ürünleri siparişinizle birlikte size gönderilen faturanın altındaki iade bölümünde bulunan ilgili kısımları doldurup, orijinal fatura ile birlikte Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak Semerciler Mah. Pelin Sok. No:2/202 Adapazarı/Sakarya adresine gönderebilirsiniz.

 

Ücretsiz(karşı ödemeli) gönderi yapabilmek için Yurtiçi Kargo yetkilisine Neodtg Baskı Teknolojileri A.Ş. iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir. 

 

Diğer kargo şirketleriyle yapılan karşı ödemeli iade gönderileri kabul edilmez; bu durumda kargo ücretini sizin ödemiş olmanız gerekir.

 

-İade nedeni belirtmek zorunda değilsiniz, ancak iade bölümüne kısaca iade nedenini yazarak gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için bize yardımcı olabilirsiniz.
 

İade öncesi bizi bilgilendirirseniz;

İade işlemlerinizi daha hızlı sonuçlandırabiliriz.
 

İade tutarının hesabınıza Alışveriş Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde değişim amaçlı iade yaptıysanız veya iade tutarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız Alışveriş Çekinizi kullanarak ödeme ve yeni satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Değişim amaçlı iade yapmak istiyorsanız mesaj bölümünde iade ettiğiniz ürünlerin yerine istediğiniz değişim ürünlerini bize önceden ürün kodu ve detaylarını belirterek bildirebilirsiniz, iade bildirimi yaptığınız ürünlerin iade koşullarına uygun olduğunu varsayabilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut ise adınıza rezerve edebilir, değişim ürünleri merkez stoklarımızda mevcut değilse tedarik sürecini başlatabiliriz.

 

İade ettiğiniz ürünler bize ulaştığında iade koşullarına uygunluğu incelenerek koşullara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 1 ile 15 iş günü arasında değişmektedir.

 

İade işleminiz onaylandığında iade tutarının geri ödemesi 2 ile 15 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılır;

 

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilir. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilir ve bu süreçte şirketimizin tasarrufu yoktur.

 

Havale yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi yoluyla gönderilir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gerekir.

 

Havale yöntemiyle ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak bize iletmenizi rica ederiz. İletmediyseniz geri ödeme işlemini gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta veya telefonla hesap bilgileriniz istenir.

Paketi açılmış sarf malzemelerinin ve printer yedek parçalarının iadesi mümkün değildir. Bu ürünler bayatlayabildiği yada herhangi bir şekilde kullanılması yeniden satışa engel teşkil edeceği için bu ürünlerde paketi açılmış ürünlerin iadesini kabul edememekteyiz.

bottom of page